Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Close
  Zpět na vše

  Pračka na řetěz motorky KettenMax

  Slyšeli jste už někdy o pračce na řetěz? Pračka řetězu motorky se jmenuje KettenMax. Je to zařízení, kterým propláchnete řetěz a součaně jej čistíte kartáčema aniž byste museli sundat řetěz z motocyklu.

  Mycka retezu motocyklu

  Funkce Kettenmaxu

  Jak vlastně taková pračka, chtete-ĺi myčka na řetěz motocyklu KettenMax funguje? KettenMax funguje opravdu jako pračka. Jedná se o plastovou krabičku, která obsahuje sadu kartáčů. Zatím co proplachujete čističem řetěz a odplavujete nečistoty z řetězu pryč, sada kartáčů řetěz čistí.

  Proč KettenMax?

  Odpověď je velmi jednoduchá. Výhodou tohoto řešení je, že je velmi rychlé a ekonomické. V porovnání s ručním čistěním, pomocí kartáče na řetěz je použití KettenMaxu jednoznačně rychlejší a práce je méně namáhavá. Ekonomické proto, že neplýtváte čističem ani mazivem. Použitý čistič se zadržuje ve sběrné nádobě, kde se usazuje kal. Čistič tak můžete slévat a používat stále dokola. Mazivo nanášíte přímo na řetěz, mazivo se roztírá pomocí kartáčů a dostává se do míst, kam patří. To znamená mezi články řetězu. Mazivo tak nestříkáte zbytečně do hadry, ale přímo na řetěz.

  Cistic pro pracku na retez kettenmax

  Přípravky pro pračku KettenMax

  Tým SkotyMoto.cz doporučuje používat přípravky S100, které jsou pro KettenMax přímo určeny. Čistič i mazivo S100 je prémiové kvality. S přípravky S100 a pračkou KettenMax zůstane váš řetěz čistý a namazaný. Tím prodlužujete životnost řetězové sady a neplýtváte výkonem. Sekundární (řetězový) převod tak má daleko menší odpor a vy tak získáte zdarma výkon navíc.

  Varování

  Rozdrcené prsty

  Pokud si nastartujete a budete si točit zadním kolem přes spojku, dbejte na to, aby byl kettenmax na řetěru rovně. Pokud je kettenmax zekřiva, vymačkají se vám kartáče. Nikdy nestrkejte ruce k řetězu nastartované motorky, na které máte zařazeno. Nebyli byste první komu mašina protáhla prsty přes rozetu.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít