Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Close

  iXS

  iXS MOTORCYCLE FASHION

  je švýcarská značka založena roku 1979 ve švýcarském městečku Sursee. Od té doby, se postupným vývojem a neustálým rozšiřováním, stala značka iXS, jedním z předních hráčů na světovém motocyklovém trhu s oblečením a doplňky.

  Zkušený a nadšený tým iXS MOTORCYCLE FASHION dokázal, že bezpečné motocyklové oblečení může být módní, funkční a pohodlné zároveň. Celé vývojové oddělení iXS bere vždy v úvahu potřeby zákazníků, módní trendy a na základě těchto požadavků navrhuje nové kolekce. Již více jak 30 let trvající nepřetržitý výzkum a vývoj zaručuje, že iXS vždy používá nejnovější hi-tech látky a materiály. Výroba se postupně díky mnohaletému zdokonalování a vylepšování vnitřního systémového řízení, dostala na tu nejvyšší dostupnou kvalitu zajišťující maximální možný standard.

  Výjimečně široký sortiment iXS MOTORCYCLE FASHION obsahuje naprosto všechno, co se týká motocyklové módy. Nadstandardně velký výběr produktů, zajišťuje dokonalý střih od hlavy až k patě pro každého. Samozřejmostí je, že každý produkt je zhotoven se švýcarskou precizností a v té nejvyšší kvalitě!
  iXS produkty = perfektní střih a široký výběr. Tuto značku najdete v 50ti různých zemích, na všech kontinentech světa.