Dámská cestovní bunda na motorku Road

Damska cestovni bunda na motorku road

Cestujete na motorce? Nezapomeňte na kvalitní motocyklové oblečení i pro dámy. Nemusíte být zrovna řidička, ale i jako spolujezdec myslete na svoji bezpečnost a komfort.

Bunda Road pro dámy

Nabízíme cenově přijatelnou variantu cestovní bundy pro dámy a slečny motorkářky. Bunda má nepromokavou menbránu Polo Tech, takže vás nezastaví ani nepřízeň počasí na cestách.

Cestovni komplet na motorku road

Chrániče

Bunda je v základu vybavena certifikovanými CE chrániči na ramenou a loktech. Jedná se o základní sadu chráničů, která odpovída cenové kategorii této bundy. Bundu je možno dovybavit chrániči vyšší třídy i integrovaným páteřovým chráničem. Bundu se základními chrániči doporučujeme používat na motocyklech a skůtrech do výkonu 35kW, jinými slovy na rychlosti do 100km/h. Pokud máte silnější motorku nebo jezdíte hodně po dálnici, výrazně doporučujeme bundu dovybavit zádovým chráničem nebo používat páteřový chránič samostaný.

Materiál

Bunda je ušita z 600D polyesteru, který ma vynikající odolnost vůči otěru. Materiál je odolný proti teplu, který vzniká při tření o vozovku. Podešev je ušita z jemného polyesteru, který je příjemný na kůži, protialergický. Bunda je vybavena suchými zipy na stažení zápěsí. Cvočky na nastavení šíře paže a možností stažení v pase, aby i v této cestovní bundě vynikla ženská postava.


Cestovní Komplet

Spolu s dámkými cestovními kalhoty Road a cestovními motocyklovými boty Road tvoří bunda výborný komplet pro cestování na motorku. Kalhoty i boty jsou samozřejmě také vybaveny voděodolnou menbránou Polo Tech. Kolení CE chrániče jsou také součástí. Mezi stehny mají kahoty našity protiskluzový vklad, abyste při brždění nebo přidání plynu necestovala na sedadle. Cena kompletu se pohubuje kolem 7000Kč, Bunda samotná stojí 2200Kč. Jak bunda, tak boty jsou vybaveny reflexními prvky.

Vložte svůj komentář