Newsletter

iXS CRITON - Pánská vysoce reflexní bunda

Pánská vysoce reflexní bunda z materiálu 500D Poly-Cordura, 500D AIRGUARD® a 630D DYNAX®, nepromokavá a prodyšná díky membráně soltoTEX®, odnímatelné termo-vložce s 3D mesh komfortními zónami, mnoha ventilačními otvory a značkovými chrániči.
Výrobce: iXS

iXS CRITON - Pánská vysoce reflexní bunda

Popis produktu:

- značková membráná soltoTEX®, přichycená systémem Z-liner)
- antisepticky ošetřená polyamidová podšívka z materiálu mesh s vodní bariérou
- odnímatelná termo-vložka
- konstrukce termo-vložky pomocí 3D mesh materiálu za použití komfortních zón (ochrana proti nadměrnému pocení ve vybraných zónách)
- ergonomicky tvarované rukávy
- nastavitelná šířka rukávu v horní i dolní části
- regulace šířky v pasu i v bocích
- ventilační otvory na hrudi, ramenou, pažích a zádech
- 5 vnitřních a 5 vnějších kapes
- reflexní potisky
- chránič páteře je certifikován dle Evropské normy EN 1621-2, druhá (nejvyšší) úroveň Materiál: Vnější vrstva: 35% polyester, 65% polyamid, Podšívka: 50% polyester, 50% polyamid Membrána: 100% polyuretan Termo-vložka: 50% polyester, 50% polyamid ⇒ k této bundě doporučujeme do sady kalhoty MEDON Pozn.: Reflexní barvy se velmi špatně fotí, proto omluvte barevný vzhled na fotografiích. Realitě odpovídají spíše fotografie, kde pózuje jezdec.

Technologie:

Na výrobku je použit syntetický materiál na bázi nylonu. Odolný vlhku a jakékoliv abrazi, prodyšný a nečistoty odpuzující. DYNAX® je značka firmy Young Poong Filltex Co.; Ltd.

Výrobek obsahuje polyuretanovou membránu s mikropóry. Membrána je prodyšná, větru odolná a vodotěsná. Jemný a slabý materiál je vždy zalaminovaný na jedné, nebo obou stranách se základním materiálem, takže se nemusíte bát, že Vám proteče voda na tělo.

Pokud máte správně uzavřeny všechny větrací otvory, pak Vám výrobek 100% neprofoukne. Pocitová teplota bude tedy stejná, jako venkovní, v žádném případě nižší.

Výrobek je vodotěsný. Pokud máte správně uzavřeny veškeré větrací otvory a zipy, pak se nemusíte bát, že Vám voda proteče přes výrobek k tělu a tím Vám znepříjemní pohodovou jízdu, nebo zničí elektroniku.

Výrobek obsahuje certifikované chrániče nejvyšší možné kvality. Chrániče splňují mezinárodní bezpečnostní normu EN 1621-2. Chránič je certifikovaný na odolání síly do 9 kN.

Výrobek obsahuje vnitřní termo-vestu, kterou můžete kdykoliv vyjmout, nebo nasadit tak, abyste se při každém počasí cítili komfortně. Vesta je vždy upevněna buď knoflíčky, nebo zipem.

Výrobek obsahuje zip, kterým se dá spojit s protikusem (bundou, kalhoty). Zip je po celé délce obvodu, nejedná se o pár centimetrů na zádech, které se Vám po dvou jízdách utrhnou. Díky spojujícímu zipu Vám netáhne na záda, nepadají kalhoty, neohrnuje se bunda a v případě pádu se nemusíte bát shrnutí látky. Máte de-facto kombinézu.

Výrobek obsahuje reflexní materiál. Jedná se o reflexní vklady, potisky, nebo lemování. Při nasvícení je tento materiál vidět ze vzdálenosti až 200 metrů a tím maximálně zvyšuje Vaši bezpečnost.

Výrobek obsahuje certifikované chrániče. Chrániče splňují minimálně mezinárodní bezpečnostní normu EN 1621-1 a vyšší. Chrániče lze kdykoliv vyjmout.

Tabulky velikostí

Obrázek iXS CRITON reflexní pánská bunda na moto
iXS CRITON reflexní pánská bunda na moto
Pánská textilní bunda z reflexního mareriálu
*
Kód:: X55019-350
8888,00 Kč s DPH